Kasy Fiskalne

Posnet Bingo HS / PLUS

big_bingo-hs-euProsta w obsłudze kasa fiskalna przystosowana do pracy w małych punktach handlowo-usługowych. Alfanumeryczny wyświetlacz LED, (2 x 16 znaków, mały HS, duży PLUS), szybki mechanizm drukujący (50 mm/s).
Porty: 2xRS232 (RJ12), szuflada (6V). Współpraca z: komputerem, skanerem, wagą, modemem, szufladą.
Wersja HS 1000 PLU, wersja Plus 2000 PLU.
Rozmiar papieru 2x28mm/30mm.

Posnet Bingo HS EJ

big_posnet-hs-ejProsta w obsłudze kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu, karta SD 2GB. Duży wyświetlacz alfanumeryczny LED (2 x 16 znaków), szybki mechanizm drukujący (50 mm/s).
Porty: 2xRS232 (RJ12), szuflada (6V). Współpraca z: komputerem, skanerem, wagą, modemem, szufladą.
3000 PLU. Rozmiar papieru 57mm/30mm.

Posnet Mobile EU

big_euUrządzenie przenośne dedykowane do pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Wzmocniona konstrukcja obudowy, odpowiedni system zasilania i wygodny sposób obsługi sprawiają, że POSNET mobile jest nowoczesnym mobilnym punktem sprzedaży.
2000 PLU; 9 klawiszy szybkich; funkcja obsługi parkingu.
Rozmiar papieru 2x28mm/18m.

Posnet Mobile HS EJ

big_mobile-hs-euUrządzenie przenośne z kopią elektroniczną paragonu. Wzmocniona konstrukcja obudowy, odpowiedni system zasilania i wygodny sposób obsługi sprawiają, że POSNET mobile jest nowoczesnym mobilnym punktem sprzedaży.
4000 PLU. Wyświetlacz podświetlany alfanumeryczny LCD. Port: 1xRS232.
Rozmiar papieru 57mm/14m.

Euro-50TE Mini

big_50-tBateryjna kasa fiskalna z kopią elektorniczną, o bardzo małych wymiarach i ciężarze, przeznaczona do punktów handlowych o niewielkim natężeniu ruchu klientów. Funkcja sprzedaży i przeliczania na walutę EURO, raporty: fiskalne, niefiskalne, dobowe, okresowe, 2 porty RS232, zasilacz sieciowy i akumulator. Rozmiar papieru 57mm.

POSNET NEO EJ oraz EJ PLUS

big_posnet-neo-ej-oraz-ej-plusNowoczesna kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonów. 5000 PLU oraz 15000 PLU (wersja PLUS). Duże wyświetlacze alfanumeryczne LCD oraz graficzny w wersji PLUS. Porty: 3xRS232, USB. Współpraca z komputerem, skanerem, modemem, wagą, szufladą, drukarką paragonową, weryfikatorem cen, terminalami płatniczymi.
Rozmiar papieru 57mm/100m.

SHARP ER-A285P

big_285Nowoczesna kasa fiskalna z elektronicznym zapisem kopii wydruków (na kartę SD) przeznaczona do punktów handlowych i usługowych o średnim natężeniu ruchu. 4 porty RS 232, współpraca z czytnikiem kodów kreskowych, z 2 wagami jednocześnie i komputerem oraz opcjonalnie terminalem kart płatniczych. Wyświetlacz operatora graficzny z podświetleniem, zasilanie akumulatorowe. 12 grup towarowych, 8000 PLU.
Rozmiar papieru 57mm.

Posnet Thermal FV LED

big_posnet-thermal-fv-ledDrukarka fiskalna. Duży komfort pracy zapewniają ciche i niezawodne termiczne mechanizmy drukujące, o wysokiej jakości i szybkości wydruku. Drukarka znajduje zastosowanie w placówkach o dużym natężeniu ruchu. Sprzedaż on-line oparta jest o współpracę z jednostkami POS lub PC. Posnet THERMAL 5V to udoskonalony standard branży fiskalnej, skonstruowany z myślą o wieloletniej, bezawaryjnej pracy.
100 000 PLU, 40 znaków nazwy towaru; sterowanie szufladą. Port USB oraz RS232. Rozmiar papieru 57mm.

Posnet temo HS EJ

big_posnet-temo-hs-ejto urzadzenie przystosowane do mobilnych punktów sprzedaży wyposażone w kopię elektroniczną (karta SD). Bardzo małe gabaryty, ergonomiczna obudowa, wydajny akumulator, szybki i trwały mechanizm drukujący sprawiają że drukarka Temo znajduje zastosowanie w handlu obwoźnym jak również w miejscach o ograniczonej powierzchni stanowiska kasowego.
100 000 PLU; komunikacja: USB, moduł Bluetooth (dopłata 100 PLN).
Rozmiar papieru 57mm/14m.