1.Zatrudnimy handlowca

– osoba zatrudniona na tym stanowisku ma następujące obowiązki :

· Przygotowywanie kalkulacji i ofert dla klientów

· Utrzymywanie kontaktów z klientami, prowadzenie rozmów handlowych

– wymagania :

· wykształcenie wyższe/średnie – techniczne

· prawo jazdy kat. B

· umiejętność pracy w zespole

· umiejętność organizacji pracy

Praca na cały etat

· oferujemy ciekawą pracę w solidnej, istniejącej od 1990 roku firmie

· zapewniamy gruntowne wstępne oraz cykliczne szkolenia techniczne i handlowe.

Proszę o przesyłanie aplikacji na adres

praca@kaspo.com.pl z tematem : handlowiec

2.Zatrudnimy serwisanta

· Obsługa serwisowa wag, kas fiskalnych i urządzeń kodów kreskowych

· wykształcenie wyższe/średnie – elektroniczne/elektryczne/mechaniczne

· zapewniamy gruntowne, wstępne oraz cykliczne szkolenia techniczne.

praca@kaspo.com.pl z tematem „serwisant”