Kasy fiskalne w Łodzi

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie różnego rodzaju punktów usługowych bez urządzeń, jakimi są kasy fiskalne. Wiedząc o tym, firma KASPO z Łodzi oferuje swoim klientom tak nabycie, jak i serwis opisywanych wyrobów, pozwalających swobodnie i zgodnie z normami prawnymi prowadzić działalność gospodarczą. Z chęcią doradzimy również przy zakupie danego modelu kasy i/lub drukarki fiskalnej – wiemy, że wbrew pozorom nie jest to proste zadanie. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę takie właściwości, jak cena, jakość, możliwości urządzenia oraz kompatybilność i współpraca z innymi urządzeniami, typu waga, skaner, terminal, szuflada kasowa, niezbędnymi podczas pracy. Zachęcamy więc do poznania szczegółów przygotowanej przez nas oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – do kontaktu. 

Kasy fiskalne z dostępem online
Kasy fiskalne serwis i sprzedaż w Łodzi

Potrzebujesz pomocy przy wyborze? Zadzwoń: 603968021

Sprzedaż i naprawa kas fiskalnych – dlaczego warto wybrać właśnie KASPO?

Dystrybuowane w sklepie KASPO w Łodzi kasy fiskalne to urządzenia proste w obsłudze, mało kosztowne w utrzymaniu i wyprodukowane przez cenione na polskim rynku marki. Korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne i legalne, ponieważ każdy, oferowany przez nas model został poddany homologacji wydanej przez Główny Urząd Miar, spełniając tym samym wymogi prawa. Wszystkie urządzenia zostały ponadto objęte gwarancją producentów. Działalność firmy KASPO pozwala natomiast zdecydowanie szybciej uzyskać pomoc w ich naprawie, gdy ulegną awarii ze względu na to, że do szerokiego zakresu naszych usług zalicza się także naprawa kas fiskalnych. Łódzkie jest z kolei województwem stanowiącym obszar działalności naszej firmy, dlatego w razie jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem kas przez firmy z nich korzystające w naszym regionie, polecamy skontaktowanie się z nami w celu uzyskania pomocy w ich rozwiązaniu.  

Sprzedajemy i naprawiamy kasy fiskalne najbardziej znanych marek

Naprawa kas fiskalnych w Łodzi w naszym wykonaniu obejmuje urządzenia objęte gwarancją, jak i te, w przypadku których przestała już obowiązywać. Swoim klientom zapewniamy pełne, profesjonalne wsparcie, okazujące się szczególnie przydatnym w sytuacji, gdy dany model kasy wydaje się nie do naprawienia. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby urządzenie zostało przywrócone do stanu używalności jak najszybciej, sprawiając tym samym, że rejestrowanie obrotu należnego ze sprzedaży detalicznej staje się ponownie możliwe w krótkim czasie. Należy przy tym podkreślić, że naprawa kas fiskalnych w Łodzi w naszym wykonaniu obejmuje modele możliwe do nabycia w sklepie KASPO. Wśród nich znajduje się marka Posnet, uchodząca w naszym kraju za szczególnie popularną. 

Ważne daty !

Zgodnie z ustawą o zmianie ustawy o podatku od towarów wprowadzono obowiązek prowadzenia ewidencji za pośrednictwem kas fiskalnych online.


Od 1 stycznia 2020 obowiązkiem posiadania kas fiskalnych online są:


Świadczenia usług naprawy pojazdów silnikowych oraz motorowerów, w tym naprawy opon, ich zakładania, bieżnikowania, regenerowania, oraz w zakresie wymiany opon i kół dla pojazdów silnikowych i motorowerów, sprzedaży benzyny silnikowej, oleju napędowego, gazu do napędów silników spalinowych.


Od 1 stycznia 2021 kasy fiskalne online obowiązują również:

  • Świadczenia usług zw. z wyżywieniem wyłącznie świadczonych przez stacjonarne placówki gastronomiczne, w tym również sezonowo oraz w zakresie krótkotrwałego zakwaterowania;
  • sprzedaży węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.


Od 1 lipca 2021 kasy fiskalne online wymagane będą również dla:

Świadczenia usług fryzjerskich, kosmetycznych i kosmetologicznych, budowlanych, w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i dentystów, prawniczych, związanych z działalnością obiektów służących poprawie kondycji fizycznej wyłącznie w zakresie wstępu.