Wagi sprzedaż i serwis Łódź

Oferowane w naszej firmie wagi, to licencjonowane urządzenia pomiarowe, dopuszczone do użytku przez Główny Urząd Miar. Zadaniem wag jest precyzyjne odmierzanie produktów. Wagi dostępne w sprzedaży naszej firmy można podzielić na kilka grup. Są to zarówno wagi sklepowe, przeznaczone do ważenia i sprzedaży artykułów spożywczych, jak i większego rozmiaru wagi przemysłowe, np. do ważenia pojazdów lub dużych ilości towarów, o wadze wyrażanej w tysiącach kilogramów.

Dlaczego warto kupować wagi w naszej firmie?

Waga jest jednym z najważniejszych firmowych narzędzi. Od prawidłowej pracy wagi, zależeć będą zgodne z prawdą wskazania. Od nich zależy sposób obliczania należności, jak również ilości wydawanych lub przyjmowanych towarów. Prawidłowo działające oraz niezawodne wagi wpływają na wizerunek firmy, będąc jej pozytywną wizytówką. Wagi, które mogą Państwo zakupić w naszej firmie to przede wszystkim wagi prost w obsłudze i oferujące wiele przydatnych funkcjonalności. W szczególności polecamy bardzo dokładne wagi laboratoryjne, medyczne i osobowe, wyposażone w czytelny i wygodny w obsłudze wyświetlacz LCD. W ofercie dostępne są również mierniki wagowe, a także wagi przemysłowe, siłomierze, wagi sklepowe oraz rozbudowane systemy wagowe. Na wszystkie sprzedawane wagi udzielamy gwarancji producenta, jak również pomagamy w wyborze tych najlepszych, zgodnych z Państwa oczekiwaniem i planowanym wykorzystaniem.

Zamów wytrzymałe wagi przemysłowe

Waga wadze nie równa. Doskonale o tym wiemy. Dlatego przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla przemysłu. W jej skład wchodzą między innymi wagi samochodowe o dużej nośności, jak również techniczne wagi stołowe oraz dedykowane systemy wagowe. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, wykazują bardzo dobrą wytrzymałość i odporność na trudne warunki użytkowania oraz intensywną eksploatację. Jednocześnie są łatwe w instalacji, konfiguracji i nie sprawiają trudności w obsłudze. Minimalna ilość zajmowanego przez nie miejsca, pozwala użytkować je w każdej firmie, wykazującej potrzebę ich posiadania.