Serwis wag oraz kas fiskalnych – legalizacja

Świadczony w Łodzi serwis kas fiskalnych przez firmę KASPO pozwala korzystającym z nich na co dzień właścicielom sklepów i innych placówek o charakterze usługowym jak najprędzej wznowić swoją działalność, gdy urządzenia te ulegną niespodziewanej awarii. Oddanie ich do serwisu okazuje się konieczne w sytuacji, gdy w danym miejscu brakuje rezerwowej kasy, za sprawą której mogłyby być drukowane paragony. Jeżeli więc zależy Państwu na jak najszybszym wznowieniu własnej działalności, wymagającej korzystania z opisywanych urządzeń elektronicznych, polecamy nasze usługi, wśród których największą popularnością cieszy się właśnie serwis kas fiskalnych. Łódź jest miastem stanowiącym główny obszar funkcjonowania firmy KASPO, dlatego zachęcamy przedsiębiorców działających na jej terenie do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Serwis i legalizacja wag

Świadczymy profesjonalny serwis wag i kas fiskalnych

Zachęcając wszystkich do nawiązania z nami kontaktu w przypadku wystąpienia problemów z funkcjonowaniem kasy fiskalnych, warto zaznaczyć, że zajmujemy się naprawą także innych urządzeń. Swoim klientom oferujemy bowiem m.in. serwis wag i przygotowanie ich do legalizacji. Łódzkie jest województwem, na terenie którego znajduje się wyjątkowo duża liczba punktów usługowych korzystających z tych urządzeń, dlatego w razie problemów z prawidłowym ich działaniem, zapraszamy do KASPO. Naprawa wag w Łodzi, którą oferujemy, dotyczy urządzeń składających się na nasz asortyment niezależnie od tego, czy ich gwarancja zdążyła już wygasnąć, czy też nie. Jest to godne podkreślenia, ponieważ jednoznacznie wskazuje na to, że nie pozostawiamy nabywców oferowanych przez nas urządzeń w potrzebie nawet po upływie okresu gwarancyjnego. Jednocześnie jest to jeden z głównych powodów wpływających na zainteresowanie się serwisem kas fiskalnych i wag w Łodzi w wykonaniu specjalistów tworzących markę KASPO.

Dlaczego warto powierzyć nam serwisowanie wag i kas fiskalnych?

Prowadzona przez nas naprawa kas fiskalnych i wag w Łodzi dotyczy modeli wykonywanych przez różnych producentów, m.in. AXIS, OHAUS oraz FAWAG. O tym, że posiadamy kompetencje, narzędzia (wzorce masy potwierdzone ważnymi świadectwami) oraz wszelkie pozwolenia niezbędne do serwisowania interesujących nas w tym miejscu urządzeń, świadczą m.in. zdobyte certyfikaty. Jeżeli więc posiadają Państwo na wyposażeniu poszczególne modele kas fiskalnych, wag, ale też m.in. drukarek etykiet czy czytników kodów kreskowych, nie musicie ich wysyłać bezpośrednio do producenta, co zawsze wiąże się ze znacznie dłuższym czasem oczekiwania na zwrot naprawionego urządzenia. W przypadku osób mieszkających na terenie województwa łódzkiego, zdecydowanie lepszym i szybszym rozwiązaniem będzie powierzenie ich naprawy właśnie nam – firmie KASPO. Serwis kas fiskalnych i wag w Łodzi, który już od wielu lat świadczymy, charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem pod każdym względem, w związku z czym mogą być Państwo pewni, że poradzimy sobie z naprawą równie dobrze, jak ich producenci, pozwalając zyskać na czasie. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu!

Kontakt z serwisem w dni robocze w godzinach 8:00-16:00 pod numerami telefonów:

603 968 020

lub poprzez e-mail: serwis@kaspo.com.pl

Serwis wag Łódź

Certyfikaty

Certyfikat autoryzacji serwisu wag w Łodzi
Autoryzowany serwis AXIS

Autoryzowany serwis Fawag S.A. w Łodzi

Posnet Autoryzowany serwis w Łodzi

Autoryzowany serwis OHAUS – Łódź

Ohaus - serwis Łódź