Etykiety identyfikacyjne

Korzystając z usług naszej firmy, wszyscy klienci mogą nabyć bardzo wysokiej jakości etykiety identyfikacyjne. Łódź, w której znajduje się nasza siedziba, jest również siedzibą wielu firm o profilu transportowo – logistycznym oraz magazynów i składów konsygnacyjnych. Nasi klienci z tych branż zamawiają w firmie KASPO etykiety identyfikacyjne pomagające w  szybkiej , obrazowej  identyfikacji produktów i półproduktów ulokowanych na dużych powierzchniach magazynowych – to duże wsparcie w procesie planowania logistycznego 

Etykiety identyfikacyjne do zaprojektowania i wykonania w firmie KASPO

Wykonywane w KASPO w Łodzi etykiety identyfikacyjne uchodzą za wyjątkowo trwałe. Ich dostosowana do warunków  odporność na skutki występowania wysokich i niskich  temperatur, zetknięcia z substancjami chemicznymi czy występujące w określonych sytuacjach tarcie nie są jednak na pewno jedynymi zaletami. Wśród pozostałych wymienić należy łatwość w naklejaniu ich na powierzchniach chropowatych bądź bardzo elastycznych oraz zapylonych bądź wilgotnych. Projektowane, a następnie drukowane w naszej firmie w Łodzi etykiety identyfikacyjne zawsze stanowią nośnik doskonale widocznych informacji, z odczytaniem których nie ma problemu nawet w szczególnie wymagających warunkach. Z tego powodu zachęcamy przedstawicieli firm z różnych branż do podjęcia współpracy, proponujemy atrakcyjne cenowo oraz sprawdzone rozwiązania identyfikacyjne, tworzone z uwzględnieniem oczekiwań i wskazówek każdego z naszych klientów. Proponujemy także wsparcie od strony sprzętowej : w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno drukarki jak i czytniki kodów kreskowych oraz kolektory danych.

Tworzenie etykiet identyfikacyjnych według projektu klienta

Niekwestionowanym atutem działalności firmy KASPO jest fakt, że zawsze staramy się dopasować świadczone przez nas usługi do potrzeb klientów decydujących się powierzyć właśnie nam wykonanie dla nich etykiet identyfikacyjnych. W Łodzi słyniemy z profesjonalnego podejścia. Wspomagamy doradztwem technicznym przy wyborze  materiału etykiet, a także o ich wymiarach, kształcie, treści zadruku. Działając według kryteriów technicznych i ekonomicznych  jesteśmy w stanie podołać wykonaniu każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w momencie, gdy zachodzi potrzeba profesjonalnego wykonania etykiet identyfikacyjnych. Łódź stanowi główny obszar naszej działalności, ale swoje usługi świadczymy również firmom funkcjonującym w innych częściach województwa i kraju . Zapraszamy!